Kalender Sør-Trøndelag

Oppdatert 17.12.10 17:30

Trondheim FrP ønsker god jul!

Trondheim FrP ønsker alle medlemmer en riktig god jul og et strålende nytt FrP-år! Vi har snart lagt 2010 bak oss, og om ikke lenge går vi inn i valgåret 2011. Vi vil takke alle som har bidratt i året som har gått, og ønsker dere hjertelig velkommen til nye arrangement i det kommende året.

julekule.jpg

Det er vanskelig med en kort oppsummering av 2010, ettersom dette har vært et år med mye aktivitet. Vi har avholdt 5 ulike kurs, og 8-9 medlemsmøter. På alle arrangementene har det vært mange deltakere, og aller mest de gangene vi har hatt besøk av Carl I. Hagen og Per Arne Olsen. Som kjent hadde vi også et debattmøte med Carl I. Hagen og Abid Raja, i samarbeid med Venstre. Dette ble et svært vellykket arrangement, som inspirerer oss til å fortsette å tenke på møter av denne typen.

I september neste år kommer et spennende kommune- og fylkestingsvalg. Før den tid skal vi gjennom mange aktiviteter knyttet opp mot valget. Vi planlegger både valgkampkurs, kommunikasjonskurs og flere samlinger for valgkampmedarbeidere det kommende året. Selvsagt vil vi fortsette med medlemsmøtene, som vi har hatt stor suksess med i året vi nå legger vak oss. I forbindelse med valgkampen neste år, vil det bli god anledning for alle våre medlemmer å bidra på en eller annen måte, så nøl ikke med å kontakte oss dersom du har gode ideer, kreative innspill, eller rett og slett bare vil melde din interesse for å være med!

Med dette vil jeg på vegne av Trondheim FrP med seniorutvalget, få lov til å ønske dere alle en riktig god jul og et godt nytt FrP-år!

Julehilsen fra
Elin Marie Andreassen
Medlemsansvarlig