Ung i Samnanger?
Vi i Samnanger FrP ønsker å få undommen på banen når det gjelder hvilke tiltak og aktiviteter de ønsker i kommunen. Vi ønsker innspill i form av konkrete forslag og ideer for å kunne kartlegge hvilke interesser de unge har idag. Det er også et sterkt ønske om å opprette et eget lokallag for FpU.
For å kunne jobbe for tiltak og aktiviteter for barn og unge i kommunen må vi vite hva dere er opptatt av, og det vil derfor være helt nødvendig å få til en dialog med unge i Samnanger. Vi oppfordrer derfor ungdom til å ta kontakt med oss, enten på mail eller telefon.
Er du, eller kjenner du noen som er interessert i politikk? Kanskje du bare vil bli hørt? Uansett er det veldig viktig at vi som er lokalpolitiere får tilbakemelding fra deg om hva du mener om saker og ting som opptar deg. Ta derfor kontakt med oss. Alle henvendelser vil bli tatt på alvor.
Med vennlig hilsen
Samnanger FrP

