FrP-logo.

Dette er våre toppkandidater

Fremskrittspartiet har levert lister til stortingsvalget i alle landets fylker.

Vi har mange dyktige politikere som skal være med å skape en enklere hverdag for folk flest. Nå gjenstår bare valgkampen der vi sammen skal sørge for å få valgt flest mulig inn på Stortinget 11. september.

Les mer om toppkandidaten i ditt fylke under.

Østfold:
Ulf Leirstein

Telefon: 906 41 162

E-post: ulf.leirstein@stortinget.no

Akershus:
Hans Andreas Limi

Telefon: 982 18 504

E-post: haal@stortinget.no

Oslo:
Siv Jensen

Telefon: 22 24 41 01

E-post: siv.jensen@fin.dep.no

Hedmark:
Tor Andre Johnsen

Telefon: 918 23 933

E-post: toaj@stortinget.no

Oppland:
Morten Ørsal Johansen

Telefon: 901 31 184

E-post: morten-orsal.johansen@stortinget.no

Buskerud:
Morten Wold

Telefon: 906 03 320

E-post: morten.wold@stortinget.no

Vestfold:
Morten Stordalen

Telefon: 922 62 163

E-post: morten.stordalen@stortinget.no

Telemark:
Bård Hoksrud

Telefon: 909 19 838

E-post: bard.hoksrud@stortinget.no

Aust-Agder:
Åshild Bruun-Gundersen

Telefon: 456 71 812

E-post: ashild.bg@gmail.com

Vest-Agder:
Gisle Saudland

Telefon: 905 27 394

E-post: gisle@gmy.no

Rogaland:
Solveig Horne

Telefon: 22 24 24 01

E-post:

Hordaland:

Helge Andre Njåstad

Telefon: 957 97 021

E-post: hnj@stortinget.no

Sogn og Fjordane:
Britt Dalsbotten

Telefon: 412 20 779

E-post: brittdalsbotten@gmail.com

Møre og Romsdal:
Sylvi Listhaug

Telefon: 22 24 51 03

E-post:

Sør-Trøndelag:
Sivert Haugen Bjørnstad

Telefon: 936 10 649

E-post: shb@stortinget.no

Nord-Trøndelag:
Espen Teigen

Telefon: 478 73 575

E-post: espen.teigen@jd.dep.no

Nordland:
Kjell Børge Freiberg

Telefon: 995 45 600

E-post: kbfreiberg@hotmail.com

Troms:
Per-Willy Amundsen
Telefon:
E-post:

Finnmark:
Bengt Rune Strifeldt

Telefon: 977 01 730

E-post: bengt.rune@mail.com