Ordførere og varaordførere

Her finner du kontaktinformasjon til Fremskrittspartiets ordførere og varaordførere.

Ordførere

Knut Erik Engh
Ordfører i Ulstein kommune
ordforar@ulstein.kommune.no
957 66 692

Tom Henning Slethei

Ordfører i Sola kommune
tom.henning.slethei@sola.kommune.no
997 00 635

Torbjørn Klungland

Ordfører i Flekkefjord kommune
klungland@hotmail.com
980 81 387


Varaordførere

Bjørn Erik Sørli
Varaordfører i Modum kommune 
bjornesorli@gmail.com
906 98 461

Bjørn Solbakk 

Varaordfører i Fedje kommune 
b-solba3@online.no
905 56 718

Einar Ekroll
Varaordfører i Sande kommune 
einar.ekroll@tussa.com
909 45 565

Frode Nygård 
Varaordfører i Kvam kommune 
frode.nygaard@kvamnet.no
950 81 283

Ken Ivan Reinholdtsen 
Varaordfører i Øksnes kommune 
ken.reinholdtsen@oksnes.kommune.no
957 55 057

Kenneth Hobbesland
Varaordfører i Hægebostad kommune  
kenneth@hobbesland.audnedal.kommune.no
971 28 963

Kenneth Lyng Karlsen

Varaordfører i Etne kommune 
karlsenkenneth@outlook.com
913 36 664

Kjetil Maudal
Varaordfører i Klepp kommune 
kem@kleppnett.no
480 15 920

Lars Haagensen

Varaordfører i Flatanger kommune 
post@follabb.no
908 50 587

Lene Langemyr
Varaordfører i Grimstad kommune
lene.langemyr@politiker.grimstad.no
917 07 971

Petter Stabel
Varaordfører i Time kommune
pls@stabel.no
926 23 110

Pål Morten Borgli
Varaordfører i Sandnes kommune
pal.morten.borgli@sandnes.kommune.no
918 11 055

Roald Stenseide 

Varaordfører i Askøy kommune
roa-stei@online.no
980 27 565

Ruth Eriksen 
Varaordfører i Sveio kommune 
ruth.eriksen@sveio.kommune.no
456 12 450

Sigurd André Maraas
Varaordfører i Fitjar kommune
smaraas@hotmail.com
406 08 770

Stein Flom-Jacobsen

Varaordfører i Kvitsøy kommune
stein.flomjacobsen@gmail.com
978 54 027

Stig Melbø
Varaordfører i Gausdal kommune
stigmelb@icloud.com
924 03 650

Terje Settenøy
Varaordfører i Nærøysund kommune 
terjesett@gmail.com
950 88 491