Ordførere og varaordførere

Her finner du kontaktinformasjon til Fremskrittspartiets ordførere og varaordførere.

Ordførere

Alf Erik Andersen
Ordfører i Mandal kommune
Kontakt:
alf.erik.andersen@mandal.kommune.no
905 16 610

Knut Erik Engh
Ordfører i Ulstein kommune
Kontakt:
ordforar@ulstein.kommune.no
957 66 692

Eivind Normann Borge

Ordfører i Hvaler kommune
Kontakt:
enob@hvaler.kommune.no
922 20 710

Tom Staahle

Ordfører i Ullensaker kommune
Kontakt:
tom.staahle@ullensaker.kommune.no


Varaordførere

Laila Marie Reiertsen
Varaordfører i Os kommune
Kontakt:
Lailarei19@gmail.com
951 27 555

Bent Moldvær
Varaordfører i Tønsberg kommune
Kontakt:
varaordforer@tonsberg.kommune.no
926 26 049

Bjørn Kåre Sevik

Varaordfører i Færder kommune
Kontakt:
bksevik@online.no
913 26 770

Bente T. Brekke
Varaordfører i Re kommune
Kontakt:
be-toru@online.no
926 11 281

Ingolf O. Paller
Varaordfører i Askim kommune
Kontakt:
ingolf.paller@politiker.askim.no
902 06 092

Håvard Jensen
Varaordfører i Hobøl kommune
Kontakt:
kjell.havard.jensen@politiker.hobol.no
901 57 973

Ruth Eriksen
Varaordfører i Sveio kommune
Kontakt:
ruth.eriksen@sveio.kommune.no
456 12 450

Magne Djuvik
Varaordfører i Fusa kommune
Kontakt:
magne.djuvik@politikar.fusa.kommune.no
975 82 505

Mikal Stene

Varaordfører i Lyngdal kommune
Kontakt:
mikal.stene@kruse-smith.no
934 42 978

Egel Terkelsen
Varaordfører i Søgne kommune
Kontakt:
eg-ter@online.no
922 12 863

Unni Nilsen Husøy

Varaordfører i Audnedal kommune
Kontakt:
unninilsen@hotmail.com
970 08 615

Bjørn Eidsvoll
Varaordfører i Hemne kommune
Kontakt:
bjorn.eidsvoll@gmail.com
995 07 155

Pål Morten Borgli
Varaordfører i Sandnes kommune
Kontakt:
pal.morten.borgli@sandnes.kommune.no
918 11 055

Bjørn Sætrenes

Varaordfører i Vanylven kommune
Kontakt:
bjarne.satrenes@vanylven.kommune.no
414 51 959

Cathrine Andersen
Varaordfører i Sandefjord kommune
Kontakt:
cathrine.andersen@sandefjord.kommune.no
920 70 777

Eilev Bekjorden

Varaordfører i Flesberg kommune
Kontakt:
eilev.bekjorden@hotmail.com
924 26 215

Bjørn Terje Nilssen
Varaordfører i Hemnes kommune
Kontakt:
bjoerntn@online.no
418 06 810

Thrond Gjelseth
Varaordfører i Gildeskål kommune
Kontakt:
thrond@gildeskal-vekst.no
975 79 400

Alf Terje Mortensen
Varaordfører i Osterøy kommune
Kontakt:
alftmo@gmail.com
959 44 626

Anette Elseth
Varaordfører i Sørum kommune
Kontakt:
anette.elseth@gmail.com
992 02 583

Kent Arntzen
Varaordfører i Gran kommune
Kontakt: 
kent.arntzen@ohih.no